گوشی تحت شبکه گرند استریم GXV3275Reviewed by سانا ارتباط پردیس on Oct 13Rating: 5.0

گوشی تحت شبکه گرند استریم GXV3275

 

تلفن IP Video GXV3275 یک راه حل کنفرانس ویدئویی چند پلتفرمی و قابلیت های آندروید آن ، یک راه حل ارتباطی واحد و یکپارچه را ارائه می دهد.

تلفن تصویری GXV3275 IP توسط Android experience تجربه ارتباطات تجاری، صوتی ، تصویری و چند رسانه ای را برای بروز نگه داشتن کارگران ارائه می دهد.
به کاربران اجازه ارتباط با استفاده از ۶ خط آن و پشتیبانی از کنفرانس ویدیویی چند پلتفرمی ، صفحه لمسی ۷ اینچی مانند تبلت و یکپارچه سازی برنامه از طریق فروشگاه Google Play را می دهد.
با استفاده از برنامه های قدرتمند بهره وری کسب و کار مانند Skype و Google Hangouts ، تلفن خود را با دسترسی به هزاران برنامه Android ، سفارشی سازی کنید.
ویژگی های اضافی شامل : بلوتوث یکپارچه برای جفت کردن هدست و دستگاه های تلفن همراه برای تعویض کتاب تماس / تقویم و انتقال تماس ، پورت های گیگابیت ، وای فای یکپارچه و موارد دیگر است.
علاوه بر ارزش آن به عنوان تلفن صوتی و تصویری IP ، GXV3275 علاوه بر ارزش افزوده برای هرگونه نظارت IP یا راه حل دسترسی به درب نیز فوق العاده است.
آن را با تلفنهای GDS Grandstream یا تلفن های شخص ثالث ، درهای درب SIP یا دوربین های IP جفت کنید تا به کاربران اجازه دهید این وسایل را در یک دفتر یا آپارتمان خود کنترل کنند.
از دیدگاه نظارت ، GXV3275 می تواند تماس های ویدیویی SIP را از دوربین های نظارت IP برای هشدارهای امنیتی یا برای بررسی فید ویدیوی مستقیم دوربین دریافت کند.گوشی گرند استریم GXV3275

امکانات گوشی تحت شبکه گرند استریم GXV3275

  • ۶ خط ، ۶ حساب SIP ، کنفرانس صوتی ۶ طرفه و کنفرانس ویدیویی ۳ طرفه

  • نسخه Android 4.2 را اجرا می کند و دسترسی کامل به فروشگاه Google Play را ارائه می دهد.

  • دوربین CMOS

  • صفحه نمایش لمسی خازنی ۷ اینچ (x6001024)

  • پورت های Gigabit دوتایی و WiFi یکپارچه (b / g / n 802.11 )

  • بلوتوث برای هدست و جفت شدن دستگاه های تلفن همراه ، درگاه USB ، اسلات کارت SD ، خروجی mini-HDMI برای اتصال به مانیتور تلویزیون.

  • در GXV3275 با استفاده از API Google و مجموعه ابزارSDK Grandstream درGoogle برای برنامه خود ، یک برنامه Android ایجاد کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *