گوشی تلفن Yealink VP530 Video IP Phone

Yealink VP530 Video
Yealink VP530 Video

 

گوشی تلفن Yealink VP530 Video  یکی از پیشرفته ترین و شیک ترین تلفن های تحت شبکه می باشد که دارای امکان برقراری تماس تصویری صوتی و برنامه های کاربردی می دهد.

این گوشی تلفن دارای یک صفحه ی نمایش لمسی که کاربران می توانند با استفاده از آن یک کنفرانس تصویری سه طرفه داشته باشند.

همچنین گوشی تلفن دارای قابلیت هایی همچون ظاهری زیبا,بدنه ی با کیفیت و با دوام,کیفیت صدای HD و از همه مهم تر داشتن کیفیت فوق العاده ی ویدیویی در میان کاربران و استفاده کنندگان محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

صفحه نمایش گوشی تلفن  Yealink VP530 Video 

دارای صفحه نمایش لمسی  7 اینچی به ابعاد 480*800 دارای محافظ صفحه نمایش و یک چراغ LED برای نمایش تماس و پیام و کیفیت بسیار بالای HD می باشد.با توجه به دنیای بزرگ تجارت و کسب و کار امروز و دشواری ارتباط چهره به چهره افراد برای این گونه مسائل این گوشی تلفن گزینه ی مناسبی است.

 ویژگی های ویدئویی گوشی تلفن Yealink VP530 Video 

در تماس های ویدئویی خود دارای وضوحی 30fps,دوربین CMOS sensor,دوربین قابل تنظیم,قابلیت تصویر در تصویر(PIP),کدک های ویدئویی شامل H263 و H264 می باشد.

ویژگی ها و امکانات گوشی تلفن Yealink VP530 Video

دارای ویژگی ها و امکاناتی همچون وجود 4 اکانت ویپ در این گوشی تلفن,دارا بودن شماره گیری سریع و Hotline,حالت قطع صدا(Mute) و حالت مزاحم نشوید(DND),شماره گیری مجدد و تماس اضطراری,دارا بودن Call Forward,Call Transfer,Call Waiting,تنظیم زمان و تاریخ به صورت دستی,کنفرانس صوتی سه طرفه,رد تماس,لیست سیاه,برداشتن تماس ها از سایر داخلی ها,پیغام انتظار,ضبط تماس,تاریخچه تماس,دفترچه تلفنی با حافظه ی 1000 ورودی,دو پورت اترنت با سرعت 100/10,دارا بودن قابلیت هدست,ارائه ی خودکار از طریق FTP/TFTP/HTTP/HTTPS می باشد.

توصیه هایی برای خرید گوشی تلفن Yealink VP530 Video

اگر به دنبال گوشی تلفن که بتوانید با شخص یا اشخاصی تماس تصویری بگیرید هستید یا این که در کسب و کار و تجارت به دلیل دشواری برقراری ارتباط چهره به چهره و فاصله ی زیاد شرکت ها به هم دنبال یک گوشی تلفن ویدئویی با کیفیت تصویر مناسب هستید این گوشی تلفن گزینه ی مناسبی برایتان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *